İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Misyonumuz

DURAN YAPI  İnşaat , Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektir. Örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan, ülkemiz inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır. Müşteri memnuniyeti temelli misyonumuzla inşa ettiğimiz her yapıyı kendi imzamız gibi görmekteyiz.

* Standartları değiştiren proje anlayışıyla DURAN YAPI İnşaat, pek çok farklı alanda yaşam projeleri gerçekleştirmeyi hedeflemiştir. Yenilikçi bakış açısı, kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci DURAN YAPI İnşaat’ın değişmez ilkeleri arasında.

* DURAN YAPI İnşaat yaşamınıza yeni değerler katmak için iş başında.

* Yaşam kalitesini arttıran, uygun fiyatla konut sahibi olmayı kolaylaştıran farklı bir misyon.

Müşterilerimizin, beklentilerini ve isteklerini zamanında karşılamak, mükemmel çözümleri aramak ve katı kurallardan ziyade esnekliği ön plana çıkartarak, istikrarı ve sürekli yenilikleri hedefleyen bir strateji içinde, günümüz ekonomisinde minimum masrafla maksimum kaliteye cevap vermek, aynı zamanda çalışanlarımızın da iş güvenliğini ön planda tutmak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde sürdürülebilir bir büyüme seyri amaçlamaktır.


Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir